Є думка, що Україну не хочуть брати до Євросоюзу через великий відсоток тіньової економіки. Багато хто розуміє, що чим більший цей відсоток, тим вищий рівень корупції.

У транспортній галузі частка "тіні" становить близько 44%. Представники бізнесу (Європейська Бізнес Асоціація) звернулися до Мінфіну та профільного Комітету ВРУ з проханням підтримати ухвалення законопроекту № 9083, пише "Hyser".

Наразі в українському парламенті обговорюється процедура державної реєстрації транспортних засобів, які скуповуються суб'єктами господарювання як товар для подальшого їх перепродажу.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Якщо законопроект №9083 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами суб'єктами господарювання, поставлених на облік у Головному сервісному центрі МВС" буде прийнятий, то це допоможе детенізувати ринок уживаних автомобілів та з кожної проданої такої машини бюджет отримуватиме додаткові надходження, що у сумі може принести мільйони гривень.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Поточне законодавство зобов'язує автосалони та компанії, які торгують вживаними автомобілями, при викупі враховувати цей автомобіль як основний засіб для власного використання, реєструвати його в СЦ МВС та отримати довідку з ТЦК та СП про взяття транспортного засобу на військовий облік.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Законопроєктом пропонується замість перереєстрації транспортного засобу з продавця на підприємство передбачити, що власник сам попередньо знімає з реєстрації транспортний засіб до передачі суб'єкту господарювання для подальшого продажу.

Нагадаємо, це сподобається вашому гаманцю: українців попередили про нове розмитнення авто у "Дії".

Раніше повідомлялося, українцям готують нововведення щодо розмитнення авто.

Також, розмитнення авто у 2023 році: скільки коштує процедура і як це зробити в Україні.