Для всіх наших шановних та дорогих читачів, які є водіями чи навіть власниками різних транспортних засобів, з'явилися дуже важливі новини. Цього разу важливо зрозуміти, що тема стосується навколишнього середовища та транспорту, який завдає шкоди природі.

Представники Міндовкілля розробили проєкт закону, який заборонить "джипінг" у заповідних зонах нашої країни.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Міндовкілля.

"Джипінг", скріншот: YouTube
"Джипінг", скріншот: YouTube

Повідомляється, що проєкт документа вводить заборону проїзду автомобілів територіями об'єктів природно-заповідного фонду.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Проте заборона не стосуватиметься доріг загального користування, вулиць та доріг міст та інших населених пунктів, а також автомобільних доріг на приватних територіях.

"Це допоможе захистити біорізноманіття від знищення та хімічних забруднень, шумів та вібрацій, які викликають автомобілі", - повідомляють у Міндівкіллі.

"Джипінг", скріншот: YouTube
"Джипінг", скріншот: YouTube

Законопроект підтримано природоохоронними громадськими організаціями. Попереду – процедура узгодження з центральними органами влади. Ось так, тепер сотням, а то навіть тисячам українських водіїв необхідно приготуватися до майбутніх обмежень.

Нагадаємо, можуть виписати "ліві" штрафи за порушення правил дорожнього руху: що потрібно знати водіям в Україні.

Раніше повідомлялося, що ти, президент? Українським водіям показали, скільки доведеться платити за тонування вікон.

Також, зупиняють, але довести не можуть: українські водії уникають покарання через "гірку" помилку поліції.